SELENGA Uluslararası Taşımacılık;

2008 yılının ocak ayında Ali Rıza AKIN tarafından Burdur’un Bucak ilcesinde kurulmuştur. Firmamızın merkezi Bucak'da bulunmakta olup,2012 yılında Antalya da bir subesini acarak Karayolu Taşımacılık alanında Orta Dogu ve Balkan ülkeleri ile karşılıklı olarak düzenli hizmet vermektedir.

Öz mal araçlarımız 95 m3 yüklemeli araçları bünyesinde bulundurmaktadır.

Çevre dostu Euro-3 / Euro-5 son model öz mal araçlarımıza ek olarak, bünyemize bağlı kiralık araçlarla da müşterilerimizin sevkiyatları en güvenilir şekilde taşınmaktadır. ARVENTO araç takip sistemi ile 24 saat araç ve yük kontrol takibi yapılmaktadır.
SELENGA Uluslararası Taşımacılık uzmanlaştığı servis ve hizmetlerin yanı sıra sektördeki tecrübe ve deneyimini siz değerli iş ortaklarıyla paylaşıp uluslar arası kara nakliye organizasyonu ,proje taşımacılığı ithalat/ihracat nakliyelerinizde çözüm ortaklığı sunmaktadır.
Servislerimiz ve Uzmanlık Alanlarımız:Bosna-Hersek, Sırbistan, Makedonya, Bulgaristan, Romanya, Ukrayna, Italya, Slovakya, Polonya, Arnavutluk, Yunanistan, Irak,Iran,Turkmenistan,Azrebaycan,Ozbekistan.

SELENGA Uluslararası Taşımacılık;

Uzmanlaştığı servis ve hizmetlerin yanı sıra sektördeki tecrübe ve deneyimini siz değerli iş ortaklarıyla paylaşıp uluslar arası kara nakliye organizasyonu ,proje taşımacılığı ithalat/ihracat nakliyelerinizde çözüm ortaklığı sunmaktadır.

SELENGA Uluslararası Taşımacılık;

Bosna-Hersek, Sırbistan, Makedonya, Bulgaristan, Romanya, Ukrayna, Italya, Slovakya, Polonya, Arnavutluk, Yunanistan, Irak, Iran, Turkmenistan, Azrebaycan, Ozbekistan.

You are here: Kurumsal Firmamız Hakkında